Компанія FEEDNOVA підписала контракт з "Mavitec"

Інноваційні технології галузі та строге дотримання норм та стандартів дозволить підприємству стати лідером

20 березня 2019, 17:48

Компанія FEEDNOVA та голландська компанія «Мавітек» підписали контракт на постачання обладнання для першої черги будівництва заводу. Генеральний директор компанії «Мавітек» Мако Ван Хоймен запевнив, що український завод буде мати не тільки якісне обладнання для забезпечення основного технологічного процесу на підприємстві, а й стане найсучаснішим в Європі.

Будівництво заводу FEEDNOVA відбуватиметься почергово. Серед запланованих 5 виробничих ліній, першими будуть встановлені дві незалежні лінії із виготовлення м’ясо-кісткового борошна із чітким сортуванням сировини по походженню, виду та якості. Обладнання на завод почнуть поставляти вже в другій половині поточного року. Наступні лінії встановлюватимуть також згідно з проектом виконання робіт на підприємстві.

Потужність першої лінії становитиме понад 12 000 тон готової продукції в рік. Загалом потужність заводу складатиме більше 20 000 тон продукції, що також забезпечить всіх постачальників сировини, які знаходяться на території Західної та частково центральної України, стабільним партнером.

«Підписання контракту дає нам гарантію співробітництва із надійним міжнародним партнером. Якість продукції «Мавітек» підтверджують довгі роки лідерства на ринку. Для нас важливо отримати обладнання високої якості та вчасно налагодити його роботу. Потреба в існуванні підприємства із виготовлення протеїнових кормів в Україні надзвичайно велика, тому ми націлені швидко та ефективно запустити виробництво. Обираючи провідні компанії в якості партнерів, прагнемо розвивати галузь в нашій державі та стимулювати експортний потенціал регіону. Наступним кроком нашої роботи буде власне будівництво заводу та напрацювання клієнтської бази,» – поділився генеральний директор компанії FEEDNOVA Андрій Огороднік.

Інноваційні технології галузі та строге дотримання норм та стандартів дозволить підприємству стати лідером із виготовлення кормових добавок для сількогосподарських та домашніх тварин.

 FEEDNOVA (FEEDNOVA) – компанія, яка замається виготовленням кормових протеїнових добавок для сільськогосподарських та домашніх товарин. FEEDNOVA надаватиме послуги зі збирання, транспортування, підготовки та переробки матеріалу побічних продуктів тваринного походження, які більше не можуть використовуватися в якості продуктів харчування для людини. Економічний розвиток регіону нашої присутності, а також дотримання правил охорони навколишнього середовища забезпечується високими стандартами діяльності компанії FEEDNOVA.