Новини нашої компанії

Feednova встановлює обладнання

03 липня 2020, 12:18

На будмайданчику нового заводу «Feednova» встановлено два порціонні котли BC-16000 – головне обладнання першої черги підприємства. Загальна виробнича потужність агрегатів становить близько 130 тонн на добу.


Інвестори FEEDNOVA розповідають про проєкт

11 червня 2020, 12:18

У «НВ» вийшло спільне інтерв’ю Ігоря Ліскі, голови наглядової ради група компаній «Ефективні інвестиції» та Надії Казначеєвої, директора з інвестицій «UMG Investments», у якому вони розповіли про будівництво FEEDNOVA – заводу з виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів.


FEEDNOVA будує водоочистку

02 червня 2020, 11:18

На будівельному майданчику нового заводу FEEDNOVA розпочалося спорудження комплексу з очищення стічних вод. У фундамент об’єкту залито близько 600 кубометрів бетону.


Будівництво нового підприємства триває

12 травня 2020, 08:04

На майданчику головного виробничого комплексу сучасного заводу FEEDNOVA вже змонтовано понад 120 т металоконструкцій. Загалом до кінця травня буде встановлено близько 220 т для подальшого облаштування споруди.


Компанія FEEDNOVA оголошує про підбір земельних ділянок

08 травня 2020, 08:24

Інвестори компанії FEEDNOVA розпочинають новий етап у розширенні підприємства. Зокрема, планується будівництво ще 2 заводів на території України. Саме тому повідомляємо про основні вимоги до земельної ділянки.


Очільник Львівської облдержадміністрації відвідав будівництво нового заводу FEEDNOVA

23 квітня 2020, 12:03

Голова Львівської ОДА Максим Козицький ознайомився з ходом будівництва підприємства FEEDNOVA з виготовлення високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин.


До інвесторів FEEDNOVA долучилася компанія «UMG Investments»

16 квітня 2020, 12:00

Компанія FEEDNOVA, що реалізує проект будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів у м. Буську (Львівська область), залучила інвестиції української компанії «UMG Investments». Остання придбала міноритарний пакет акцій. Фінансові деталі цієї угоди не розголошуються.


Українські та голландські інвестори будують завод із виготовлення кормових добавок під Львовом

04 лютого 2020, 15:25

Українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V. оголосили про початок будівництва виробничого комплексу FEEDNOVA з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ Львівська область). Інвестиції у завод складають 20 мільйонів доларів США.


FEEDNOVA повідомляє про проведення тендеру

22 липня 2019, 11:31

Компанія FEEDNOVA повідомляє про проведення тендеру на виготовлення металоконструкцій для заводу із виробництва тваринних білків та кормових домішок.


FEEDNOVA оголошує збір заявок на участь в тендері

17 квітня 2019, 14:22

Пропонуємо вашій компанії пройти акредитацію на участь в тендері з вибору генерального підрядника будівництва заводу FEEDNOVA. Терміни прийняття заявок продовжено.