Новини нашої компанії

FEEDNOVA оголошує про відкриття вакансій у місті Буськ

10 вересня 2020, 10:00

Компанія «Фіднова», яка будує сучасний завод із виготовлення високопротеїнових кормових добавок, оголошує про відкриття вакансій у м. Буськ.


Хід будівництва заводу компанії «Фіднова»

10 вересня 2020, 10:00

На будівництві заводу із виготовлення високопротеїнових кормових добавок черговий етап. У головному виробничому комплексі підприємства завершують роботу з промисловими підлогами на загальній площі понад 6,5 тисяч квадратних метрів. В подальшому площа буде розділена на окремі промислові зони, кожна з яких відповідатиме за певний процес виробництва.


Хід будівництва завода компанії "Фіднова" в серпні 2020 року

17 серпня 2020, 11:26

На будівництві заводу компанії «Фіднова» вже змонтовано понад 350 тонн металоконструкцій. В активній фазі знаходиться спорудження комплексу очисних споруд. Зокрема, розпочався процес заливу резервуарів для очисних споруд.  Насамперед працівники заливають основу під резервуари. Загальний об’єм резервуарів складає 5 тисяч кубометрів.


Feednova встановлює обладнання

03 липня 2020, 12:18

На будмайданчику нового заводу «Feednova» встановлено два порціонні котли BC-16000 – головне обладнання першої черги підприємства. Загальна виробнича потужність агрегатів становить близько 130 тонн на добу.


Інвестори FEEDNOVA розповідають про проєкт

11 червня 2020, 12:18

У «НВ» вийшло спільне інтерв’ю Ігоря Ліскі, голови наглядової ради група компаній «Ефективні інвестиції» та Надії Казначеєвої, директора з інвестицій «UMG Investments», у якому вони розповіли про будівництво FEEDNOVA – заводу з виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів.


FEEDNOVA будує водоочистку

02 червня 2020, 11:18

На будівельному майданчику нового заводу FEEDNOVA розпочалося спорудження комплексу з очищення стічних вод. У фундамент об’єкту залито близько 600 кубометрів бетону.


Будівництво нового підприємства триває

12 травня 2020, 08:04

На майданчику головного виробничого комплексу сучасного заводу FEEDNOVA вже змонтовано понад 120 т металоконструкцій. Загалом до кінця травня буде встановлено близько 220 т для подальшого облаштування споруди.


Компанія FEEDNOVA оголошує про підбір земельних ділянок

08 травня 2020, 08:24

Інвестори компанії FEEDNOVA розпочинають новий етап у розширенні підприємства. Зокрема, планується будівництво ще 2 заводів на території України. Саме тому повідомляємо про основні вимоги до земельної ділянки.


Очільник Львівської облдержадміністрації відвідав будівництво нового заводу FEEDNOVA

23 квітня 2020, 12:03

Голова Львівської ОДА Максим Козицький ознайомився з ходом будівництва підприємства FEEDNOVA з виготовлення високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин.


До інвесторів FEEDNOVA долучилася компанія «UMG Investments»

16 квітня 2020, 12:00

Компанія FEEDNOVA, що реалізує проект будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів у м. Буську (Львівська область), залучила інвестиції української компанії «UMG Investments». Остання придбала міноритарний пакет акцій. Фінансові деталі цієї угоди не розголошуються.