Вакансії

У нашій компанії зараз відкриті такі вакансії

  Головний технолог

  Сучасне підприємство, яке надаватиме послуги зі збору, транспортування, підготовки та переробки продуктів тваринного походження, відкриває вакансію головного технолога.

  Головний механік

  Сучасному інноваційному заводу із виробництва високопротеїнових кормових добавок потрібен головний механік з досвідом роботи в сфері харчового виробництва та/або переробки сільськогосподарських продуктів.

  Інженер з якості

  Компанія «Фіднова» відкрила вакансію інженер з якості з досвідом роботи в сфері харчового виробництва та/або переробки сільськогосподарських продуктів.

  Лаборант хімічного аналізу

  Сучасному інноваційному заводу потрібен лаборант хімічного аналізу з досвідом роботи у сфері харчового виробництва та/або переробки сільськогосподарських продуктів.

  Менеджер зі збуту

  Оголошено про відкриття вакансії менеджера зі збуту з досвідом роботи в сфері харчового виробництва та/або переробки сільськогосподарських продуктів.

  Механік

  Сучасному новому інноваційному заводу потрібен Механік з досвідом роботи у сфері харчового виробництва та/або переробки сільськогосподарських продуктів.

  Начальник відділу логістики

  Сучасному виробничому підприємству із виготовлення високопротеїнових кормових добавок потрібен начальник відділу логістики. Вакансія відкрита для спеціаліста з досвідом керування роботою власного автопарку підприємства.