FEEDNOVA

Про компанію

ФІДНОВА – сучасне підприємство, яке завершило будівництво нового заводу із виготовлення високопротеїнових кормових добавок. «Фіднова» є інвестиційним проектом групи компаній «Ефективні інвестиції» у партнерстві з нідерландською компанією Mada Participations B.V. та українською інвестиційною компанією UMG Investments. Інвестиції у проект склали понад 20 млн доларів.

Виробництво «Фіднова» засноване на використанні інноваційних рішень переробки відходів тваринництва. Це перший в Україні завод, який стане незалежним майданчиком, прийматиме та перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників – аграрних підприємств регіону.

Компанія надає послуги зі збору, транспортування, підготовки та переробки побічних продуктів тваринного походження. Підприємство буде строго дотримуватися систем управління та контролю всіх етапів виробництва за сертифікатом GMP+.

«Фіднова» виробляє високоякісні жири та високопротеїнові кормові добавки для сільськогосподарських і домашніх тварин. Новий комплекс включає 4 виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 т сировини на добу. Виробничі потужності заводу – 90 т готової продукції. Продукти переробки сировини другої категорії необхідні клієнтам у якості високоефективних органічних добрив та можуть бути використані як альтернативне паливо та для виробництва біодизеля.

Система контролю якості та ефективний поділ вхідної сировини, дадуть змогу контролювати якість кінцевого продукту й розділяти його за категоріями й походженням.

Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці є ключовими пріоритетами роботи компанії «Фіднова». 

«Фіднова» вирішує проблему екологічних загроз: високотехнологічний завод гарантуватиме ветеринарно-санітарний контроль та екологічну безпеку регіону. Аграрні підприємства отримають можливість повноцінно слідувати законній та безпечній переробці відходів тваринного походження.